zwiazek

Jak utrzymać związek na odległość

Związek na odległość to ciężka praca. Jednak ten dystans wcale nie oznacza, że ​​ związek musi cierpieć. Oto jak sprawić, by zadbać o dobrą kondycję związku na odległość:

Codzienna komunikacja, ale nie nadmierna

Chociaż komunikacja jest ważna, utrzymanie równowagi jest równie ważne. Powinnaś znaleźć czas na długie telefony. Jednak nawet jeśli nie możesz poświęcić dużo czasu na rozmowę ze swoim partnerem w danym dniu, komunikuj się z nim mimo wszystko.

Wystarczy krótka rozmowa telefoniczna, SMS lub e-mail. W ten sposób będziesz codziennie w kontakcie i poczujesz się pewniej. Aczkolwiek, musisz pamiętać, aby nie zamienić się w przylepę.

Ludzie mają tendencję do nadmiernego kompensowania dystansu i ciągle rozmawiają ze sobą przez dłuższy czas. A to nie zawsze pomaga. Rozmawiajcie codziennie, ale zachowujcie właściwą równowagę.

Podtrzymuj żar związku, nawet bez kontaktu fizycznego

Na szczęście dzisiejsza technologia pozwala na urozmaicenie rzeczy w sypialni, nawet na odległość. Dlatego mądrze korzystaj z tej technologii. Możesz przesyłać seksowne zdjęcia albo prowadzić namiętne rozmowy, mówiąc, co zrobisz swojemu partnerowi, gdy następnym razem go spotkasz.

Możesz też ustawić wideorozmowę i zdecydować się na seks przez ekran. A do tego używać zabawek erotycznych, aby zwiększyć przyjemność. I pamiętaj o wysyłaniu erotycznych e-maili lub wiadomości.

Jasno określ oczekiwania

Każdy związek wiąże się z bagażem oczekiwań. Natomiast niespełnione oczekiwania często są przyczyną kwaśnych relacji i zerwania więzi. Tak więc jasne określenie oczekiwań w związku na odległość jest tutaj niezwykle ważne.

Nie powinnaś robić rzeczy, których partner nie lubi, i wzajemnie. Porozmawiaj o tym, czego oczekujesz w zakresie komunikacji, poświęcenia, lojalności, wsparcia emocjonalnego i fizycznego itp.

Trzymaj się z dala od chęci zdrady

Spotkanie z kimś naprawdę atrakcyjnym jest bardzo kuszące. Jednak spróbuj kontrolować te myśli. Przypomnij sobie, jaki rodzaj krzywdy możesz wyrządzić swojemu partnerowi i jaki wpływ ta chwila słabości może mieć na Twój związek.

Możesz również pomyśleć, że ujdzie Ci to na sucho, ponieważ nie ma sposobu, aby się tego dowiedział. Jednakże, aby utrzymać silną i zdrową więź, musisz być szczera ze swoim partnerem.

Planuj spotkania tak często, jak to możliwe

Jest to jedna z najbardziej ekscytujących rzeczy do zrobienia w związku na odległość. Dlatego twórz mnóstwo planów i wykorzystuj każdą okazję, aby spotkać się ze swoim partnerem. I być może będzie to tylko krótka wizyta, ale bycie razem nawet przez kilka dni może ożywić Wasz związek.

Opiszcie swoje plany na przyszłość

Kiedy jesteś w związku na odległość, ważne jest, aby przedyskutować, gdzie widzisz siebie za kilka lat – indywidualnie, jak i razem. Te rzeczy rozwijają się naturalnie wraz z rozwojem związku. Z kolei omawianie przyszłości, gdy dorastasz do związku, zapewnia większą jasność.

Wysyłaj dużo prezentów

Chyba każdy lubi być rozpieszczany. A jednym z pewnych sposobów na takie rozpieszczanie partnera jest wysyłanie wielu prezentów. Może to być cokolwiek – od uroczych, sympatycznych, pluszaków po znaczące i wartościowe rzeczy. Znakomite są również prezenty erotyczne, takie jak seks-zabawki dla par. Dzięki temu Twój partner będzie myślał o Tobie, czerpiąc przyjemność z ich używania.

Dajcie sobie przestrzeń

Nie, to nie jest sprzeczne z intuicją. Wyraźnie zaborczy partnerzy mogą być dużym zniechęceniem, zwłaszcza w związku na odległość. Musisz zrozumieć, że oboje będziecie żyć poza Waszym związkiem z powodu dystansu fizycznego. I dlatego musicie to uszanować. Jeśli ufasz swojemu partnerowi, nie musisz czuć się niepewnie.

Tak więc, czy jest to wysyłanie niegrzecznych prezentów, aby urozmaicić monotonię, czy bycie naprawdę oddanym swojemu związkowi, aby dodać mu więcej głębi; istnieje wiele rzeczy, jakie możesz zrobić, aby utrzymać związek na odległość. Tylko upewnij się, że pamiętasz o emocjonalnych i fizycznych potrzebach swojego partnera. Oczywiście wymaga to więcej wysiłku niż normalny związek. Ale, czy miłość nie jest warta tego trudu?