depp

Amber Heard krytykuje debiut Johnny’ego Deppa na TikToku

Rzecznik Amber Heard podzielił się opinią aktorki na temat wypowiedzi Johnny’ego Deppa, który stwierdził, że już najwyższy czas, aby ruszyć naprzód ze swoim życiem, po wygraniu procesu o zniesławienie. Jednakże zachowanie Johnny’ego Deppa w Internecie nie wywarło pozytywnego wrażenia na Amber Heard.

Po wygraniu procesu o zniesławienie przeciwko swojej byłej żonie gwiazda Piratów z Karaibów pojawiła się w mediach społecznościowych, aby utworzyć swoje pierwsze konto na TikToku.

Depp zamierza ruszyć do przodu z własnym życiem

Dnia 7 czerwca Johnny Depp napisał w swoim poście, że bardzo dziękuje wszystkim swoim lojalnym i niezachwianym zwolennikom. To oni wspierali go w każdej sytuacji, obserwowali cały rozwój wydarzeń i kroczyli tą samą drogą u boku swojego idola. Depp dodał też, że była to właściwa decyzja sądu i że teraz nadszedł czas, aby ruszyć naprzód ze swoim życiem.

Innego zdania jest Amber Heard, której rzecznik podzielił się opinią aktorki na temat zamiarów Deppa, aby „posunąć się naprzód” – poza proces. Amber stwierdziła, że w momencie, gdy Johnny Depp „idzie do przodu”, prawa kobiet zaczynają się cofać.

Decyzja w procesie Johnny’ego Deppa i Amber Heard

Dnia 1 czerwca ława przysięgłych w Wirginii uznała Heard odpowiedzialną za zniesławienie Deppa po tym, jak wniósł przeciwko niej pozew o zniesławienie o wartości 50 milionów dolarów za artykuł, który napisała dla The Washington Post w 2018 roku. W artykule Heard określiła siebie jako „osobę publiczną reprezentującą przemoc domową”, początkowo nie podając też szczegółów, kto jest sprawcą tej przemocy.

I pomimo że Heard nigdy nie wymieniła nazwiska Deppa w artykule, prawnicy Jacka Sparrowa argumentowali we wcześniejszych dokumentach sądowych, że jej osobisty esej był jedynie „dopracowanym oszustwem”.

Po 13 godzinach narady ława przysięgłych przyznała Deppowi 10 milionów dolarów odszkodowania i 5 milionów odszkodowań karnych, które sędzia obniżył do 350 tysięcy dolarów ze względu na limit stanu. Natomiast Heard, która pozwała Deppa o 100 milionów dolarów, otrzymała tylko 2 miliony odszkodowania.

A jeżeli potrzebujesz więcej info ze świata plotek, tutaj dowiesz się, dlaczego Britney Spears robi sobie przerwę od mediów społecznościowych.

Depp dziękuje swoim fanom za wsparcie

Pierwszy TikTok Deppa — udostępniony sześć dni po tym, jak ława przysięgłych wydała werdykt — wzruszył aktora po procesie, który był pełen uznania dla swoich licznych zwolenników i gorąco im za wszystko podziękował.

Dnia 1 czerwca Depp pojawił się także na Facebooku i Instagramie, aby podzielić się z fanami swoją reakcją na wyrok sądu.

Depp napisał, że za pośrednictwem mediów wysunięto przeciwko niemu fałszywe, bardzo poważne i kryminalne zarzuty, co wywołało niekończącą się lawinę nienawistnych treści, nawet pomimo faktu, że oficjalnie nigdy nie postawiono mu żadnych zarzutów. Wszystko to miało olbrzymi wpływ na życie i karierę aktora.

Depp jeszcze dorzucił, że powodem, dla którego skierował tę sprawę na deski sali sądowej, było pragnienie ujawnienia prawdy, niezależnie od wyniku procesu.

Prawniczka aktorki zapowiada, że to jeszcze nie koniec

Z kolei 2 czerwca podczas wizyty w programie Today, prawniczka Heard, Elaine Bredehoft, powiedziała, że ​​jej klientka została „zdemonizowana” podczas szeroko nagłośnionego procesu. Dodała, że istnieje jeszcze wiele dowodów, które nie zostały zaprezentowane podczas rozprawy.

Jeśli chodzi o następny ruch aktorki, Bredehoft powiedziała, że Amber Heard jest całkowicie zdecydowana na odwołanie się od wyroku, jaki zapadł 1 czerwca br.