britney-spears

Britney Spears spodziewa się trzeciego dziecka i robi sobie przerwę od mediów społecznościowych

Britney Spears, niecałą dobę po poinformowaniu fanów, że przez jakiś czas nie będzie pojawiać się w mediach społecznościowych, zamieściła na sieci stary film z rozdania nagród People’s Choice Award, podczas których otrzymała nagrodę Social Star 2021. Do filmu dołączyła też krótką wiadomość pożegnalną.

Artystka podziękowała fanom za oddanie na nią głosów i oznajmiła, że na jakiś czas „znika” z Instagramu. Wiadomość, że Britney Spears opuszcza media społecznościowe, pojawiła się zaraz po ogłoszeniu, że ona i narzeczony Sam Asghari spodziewają się razem dziecka.

Britney Spears ma już dwóch synów z poprzedniego małżeństwa z Kevinem Federlinem – 16-letniego Seana Prestona i 15-letniego Jaydena Jamesa.

Britney skupia się na życiu prywatnym i świętowaniu swoich zaręczyn

Po opublikowaniu swojej decyzji i wywołaniu zamieszania artystka wykorzystała później swój profil na Twitterze, uspakajając swoich fanów, że jest to jedynie krótka przerwa, a nie ostateczne pożegnanie. Dodała, że pragnie skupić się teraz na swoim życiu prywatnym i uczcić swoje zaręczyny.

Jak stwierdziła sama artystka, nie ma nic lepszego dla kobiety niż rozwijanie w sobie tego pięknego cudu, jakim jest nowe życie. Dodała, że bardzo lubi być w ciąży i trzymać w sobie ten drogocenny skarb. I że chciałaby, aby czas stanął w miejscu, żeby mogła go w sobie zatrzymać na zawsze. Na koniec napisała, że będąc w ciąży, ​​czuje się najszczęśliwszą osobą na świecie.